Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.05.2017 12:47
DarkSiders 3 mocny przeciek
3708V

Darksiders 3! Wyciek potwierdza grę - są pierwsze screeny i szczegóły

Koniec z wyczekiwaniem. Gruby wyciek potwierdza przygotowanie Darksiders 3! Na dobry początek możemy spojrzeć na pierwsze screeny oraz zapoznać się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi fabuły.

Darksiders 3 to gra przygodowa-akcji przygotowana przez studio Gunfire Games. Wydaniem pozycji zajmuje się THQ Nordic, które w 2016 roku nabyło pełne prawa do uniwersum. Szefowie studia dokonując zakupu marki zapowiadali rozwijanie serii.

Darksiders 3 w Encyklopedii PPE.pl

W zasadzie była to tylko i wyłącznie kwestia czasu, ale dobrze, że nie musimy dłużej czekać. Darksiders 3 faktycznie nadciąga i szczegółowe informacje znalazły się na Amazonie. Sklep przed oficjalną prezentacją ujawnił szczegóły, a nawet przestawił screeny.

Tak gruby przeciek pozwala sądzić, że prezentacja odbędzie się w przeciągu najbliższych kilku godzin… Możemy jednak już teraz potwierdzić, że główną bohaterką opowieści została Furia, która będzie eliminował przeciwników za pomocą swojego bicza oraz magii. Naszym zadaniem będzie przywrócenie równowagi między dobrem a złem na Ziemi.

W Darksiders 3 ponownie trafimy do wielkiego, otwartego świata, po którym będziemy swobodnie biegać. Prawdopodobnie głównym przeciwnikiem w przygodzie będzie „Siedem Grzechów Śmiertelnych”, a protagonistka może za pomocą magii przybierać różne formy i tym samym otrzymuje dostęp do coraz to potężniejszych broni.   

Niestety... Na premierę musimy zaczekać prawdopodobnie dopiero do 2018 roku.

W Sieci pojawiły się również informacje na temat Daksiders Fury's Collection – zestaw ma zawierać trzy części serii! 

Darksiders 3 - bohaterka i kowal

Darksiders 3 - walka

Tagi: Darksiders 3 Darksiders III Gunfire Games THQ Nordic zapowiedź