Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.05.2017 16:40
House of Cards 5 sezon
2354V

House of Cards. Zwiastun 5 sezon przedstawia mnóstwo mocnych wątków

 „Amerykanie nie wiedzą, co jest dla nich najlepsze. Ja wiem” – tymi słowami został zapowiedziany materiał, na który fani House of Cards czekali od kilku miesięcy. Netflix właśnie przedstawił pierwszy, pełnoprawny zwiastun piątego sezonu.

W obliczu ostatnich przecieków i problemów z hakerem, stacja Netflix opublikowała konkretny zwiastun piątego sezonu House of Cards. Materiał pozwala spojrzeć na kilka mocnych wątków z nadciągającej opowieści.

Haker wykradł seriale i filmy. Żąda gotówki i publikuje 5 sezon Orange is the New Black

House of Cards to bez wątpienia jedna z największych perełek stacji Netflix. Widzowie z całego świata śledzą losy Francisa Underwooda, czyli bezwzględnego polityka, który wraz ze swoją żoną przedstawia zakulisową wojnę o najważniejsze stołki w Stanach Zjednoczonych.

Jestem akurat świeżo po zakończeniu czwartego sezonu i poniższy spot tylko pobudza moje zainteresowanie. To kawał dobrze zmontowanego zwiastuna, który pokazuje kilka mocnych wątków, ale jednocześnie nie mówi za wiele.

Narratorem został oczywiście Frank, którego najnowsze historia zostanie zaprezentowana już 30 maja. To właśnie na ten dzień przewidziano premierę całego, piątego sezonu Hosue of Cards.

Tagi: hosue of cards netflix trailer zwiastun