Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.05.2017 19:27
Joker z Injustice 2
641V

Injustice 2. Gameplay przedstawia nowy tryb

W ostatnich tygodniach Ed Boon z ekipą skupił się na prezentacji poszczególnych bohaterów z Injustice 2, więc w najbliższych dniach zobaczymy przynajmniej kilka materiałów prezentujących tryby. 

Podczas kampanii marketingowej Injustice 2 zobaczyliśmy już sporo rozgrywki, ale dopiero teraz NetherRealm Studios zdecydowało się przedstawić wielki projekt. Studio zdecydowało się stworzyć propozycję, która zadowoli szerokie grono odbiorców.

Injustice 2 w Encyklopedii PPE.pl

Multiverse to jeden z najważniejszych wariantów zabawy w Injustice 2. Autorzy postanowili przygotować wiele planet, które będą reprezentować różne wyzwania, a zarazem wydarzenia. Za pomocą tych atrakcji zgarniemy unikalne przedmioty.

Deweloperzy już wcześniej potwierdzili, że w Injustice 2 pojawi się wielowątkowa historia, ale to oczywiście nie jedyna atrakcja dla singlistów. Dzięki Multiverse weźmiemy udział w „cyklu wydarzeń”, w których przykładowo wskoczymy w buty wyłącznie Batmana lub Złego Supermana.

Ta propozycja przypomina tak naprawdę znane Living Tower z Mortal Kombat X, ale w tym wypadku twórcy zapowiadają większą różnorodność. Planety są reprezentowane przez czas, po którym znikną, a na ich miejscu pojawią się nowe. Lokacje reprezentują unikalne historie bohaterów oraz łotrów.  

Materiał: Injustice 2 Gameplay

Źródło: YouTube.com

Tagi: gameplay injustice 2 NetherRealm Studios Warner Bros.