Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 02.05.2017 08:35
Zagubiony Phil Spencer gra w Sea of Thieves. Zobaczcie jak szef Xbox radzi sobie jako pirat
886V

Zagubiony Phil Spencer gra w Sea of Thieves. Zobaczcie jak szef Xbox radzi sobie jako pirat

Studio Rare podobno wykonuje już tylko ostatnie szlify przed wydaniem Sea of Thieves (choć nadal nie doczekaliśmy się dokładnej daty premiery). Gra znajduje się już w tak zaawansowanej fazie, że za pada chwycił nawet sam Phil Spencer.

Rare opublikowało dzisiaj nowy filmik z rozgrywką z Sea of Thieves. Materiał jest o tyle ciekawy, że pojawia się w nim sam Phil Spencer, czyli szef działu Xbox w Microsoft, który odpowiada za aktualną strategię dotyczącą rozwoju Xbox One i Scorpio.

Microsoft zalicza wzrost dochodów dzięki Xbox Live

Phil Spencer wygląda chyba trochę jak zagubiony turysta, grając w Sea of Thieves. Być może lepiej byłoby, gdyby deweloperzy z Rare udostępnili mu wcześniej próbkę kodu gry, by szef działu Xbox mógł poczuć się tutaj swobodniej.

Niestety Sea of Thieves nie dorobiło się jeszcze dokładnej daty premiery, ale wiadomo, że tytuł pojawi się do końca 2017 roku na Xbox One, Scorpio i Windows 10. Microsoft uznaje, że to jedna z najważniejszych premier tego roku, jeśli chodzi o platformy sygnowane przez giganta z Redmond. Spodziewamy się zatem rozgrywki sieciowej i pirackich przygód na najwyższym poziomie.

Tagi: Microsoft pc Rare Sea of Thieves xbox one