Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.01.2017 17:02
Good Loot wprowadza nowe licencjonowane akcesoria z uniwersum Assassin’s Creed
1286V

Good Loot wprowadza nowe licencjonowane akcesoria z uniwersum Assassin’s Creed

Nadal musimy czekać na prezentację tegorocznej odsłony serii Assassin’s Creed, ale fani uniwersum mogą się odpowiednio przygotować na wielką zapowiedź. Good Loot wprowadził do swojej oferty nowe akcesoria z tego wielkiego uniwersum. 

Od dzisiaj w sklepach zainteresowani gracze mogą nabyć nowe akcesoria i ubrania marki Good Loot związane z uniwersum Assassin’s Creed. W tym wypadku firma postanowiła zadbać o fanów gry oraz filmu. Cała stworzona odzież z nowej kolekcji (koszulki, bluzy, czapki) została przygotowana specjalnie dla marki Good Loot i jest dostępna wyłącznie w ofercie firmy.

Nowe akcesoria z uniwersów Star Wars, Gears of War, Marvel i DC Domics – Good Loot przedstawia świetne gadżety

Good Loot to skrzyżowanie dwóch światów – tego z najbardziej znanych marek popkultury i gier (w których zbieramy łupy, czyli loot) ze światem rzeczywistym, w którym każdy fan może teraz ubiorem i gadżetami wyrazić swoją pasję i pokazać czego jest prawdziwym maniakiem.

W ofercie Good Loot znajdziecie najpopularniejsze marki elektronicznej rozgrywki, takie jak Fallout, Mafia III, Gears of War, Assassin’s Creed, Uncharted czy PlayStation oraz najbardziej epickie i kultowe światy fantasy i SF jak Star Wars, Pokemon czy Warhammer.

Gadżety oraz ubrania Good Loot są dostępne tylko i wyłącznie w sieciach Media Markt (w wybranych sklepach), Saturn (w wybranych sklepach), Konsole i Gry, Grymel a także w muve.pl. Na witrynie GoodLoot.pl znajdziecie dokładne adresy sklepów oraz pełen katalog produktów dostępnych w ofercie.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: gadżety good loot informacja prasowa