SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.04.2017 20:54
Bohaterowie Dead by Daylight
1138V

Dead by Daylight. Data premiery i cena krwawej produkcji na PlayStation 4 i Xbox One

Behaviour Interactive w końcu przedstawiło konkretne informacje dotyczące premiery Dead by Daylight na PlayStation 4 i Xboksa One. Poznaliśmy datę premiery – studio celuje w przystępny termin.

Dead by Daylight to jedna z większych ciekawostek ubiegłego roku. Twórcy zdecydowali się na sieciowy horror, w którym czterech graczy ucieka przed mordercą. W tego ostatniego również wciela się człowiek, więc zmagania przybierają nieoczekiwany charakter.

Dead by Daylight w Encyklopedii PPE.pl

Tytuł osiągnął olbrzymi sukces na Steam. Dead by Daylight zadebiutowało w czerwcu i od tego czasu trafiło do 1,8 mln graczy wyłącznie na komputerach osobistych. Studio od dłuższego czasu pracuje nad wersją konsolową i w końcu otrzymaliśmy konkrety.

Dead by Daylight trafi na PlayStation 4 i Xboksa One 23 czerwca, a gracze muszą przygotować około 120 zł. Gra w tej sytuacji nie zrujnuje naszych portfeli, ale warto zauważyć, że wersja na PC kosztuje teraz 79 zł.

Należy jednak dodać, że pozycja będzie dostępna również w wersji pudełkowej – w tej sytuacji gracze razem z tytułem otrzymają soundtrack, specjalną walizkę oraz dodatki. Trudno przewidzieć, czy znajdzie się w Polsce wydawca, który zdecyduje się sprowadzić zestaw.  

Tagi: behaviour interactive data premiery dead by daylight starbreeze studios

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
Dead by Daylight
  • Platformy:  PS4   XONE   PC 
  • Data premiery - Polska: 23.06.2017
  • Nie
  • od lat 18 przemoc
Miesięcznik PSX Extreme