Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.04.2017 17:59
Ghost Recon Wildlands - Zwiastun Narco Road
908V

Ghost Recon: Wildlands. Zwiastun przedstawia wielkie DLC

Ubisoft postanowił zaprezentować wszystkim zainteresowanym atrakcje z Narco Road, czyli pierwszego rozszerzenia z Ghost Recon: Wildlands. Gracze mogą szykować się na sporo strzelania do kolejnych narkotykowych handlarzy.

Francuska korporacja dba o swoją najnowszą produkcję. Od dzisiaj gracze mogą pobierać pierwszy dodatek do Ghost Recon: Wildlands, który ponownie pozwoli zainteresowanym cieszyć się produkcją przez kilka długich godzin.

Recenzja Ghost Recon: Wildlands. Sprawdźcie naszą ocenę

Szykuje się sporo przyjemnej rozgrywki w Ghost Recon: Wildlands. DLC zatytułowane „Narco Road” pozwoli śmiałkom zmierzyć się z gangiem przemytników, którym szefem jest „El Invisible”. Facet jest określany jako „mistrz przemytu narkotykowego” i pokonanie go będzie sporym wyzwaniem.

Zanim jednak staniemy w oko w oko z „baronem” musimy przypodobać się jego oficerom, którzy posiadają własne grupy przestępcze. Jego podwładni to grupa motocyklowa Death Riders, miłośnicy amerykańskich wozów Jinetes Locos oraz fani ekstremalnego życia Kamikazes.

Podczas zabawy na śmiałków czeka 15 misji fabularnych, 4 nowe typy zadań pobocznych, specjalne wyścigi oraz system zaufania znany z Watch Dogs 2. Ten ostatni element będzie prezentował naszą sytuację w grupie i dopiero po jego zapełnieniu spotkamy się z szefem wszystkich szefów.

Materiał: Ghost Recon Wildlands - Zwiastun Narco Road

Źródło: YouTube.com

Tagi: ghost recon: wildlands trailer Ubisoft zwiastun