Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 17.04.2017 11:03
Gran Turismo Sport. Beta zachwyca fanów wyścigów. Dużo gameplayu z nowych tras
7575V

Gran Turismo Sport. Beta zachwyca fanów wyścigów. Dużo gameplayu z nowych tras

Polyphony wykonało wspaniałą robotę w ostatnich latach. Gran Turismo zaczęło nie tylko wyglądać pięknie - ten tytuł wreszcie brzmi jak rasowa ścigałka z zacięciem symulacyjnym.  

Kaz Yamuchi wiele razy zapewniał, że stara się zrobić co może, byt zapewnić nam bardziej realistyczne odgłosy silników w Gran Turismo. Wygląda na to, że wreszcie w Gran Turismo Sport deweloper dotrzymał danego słowa, bo w marce nigdy wcześniej nie było tak dobrej oprawy dźwiękowej.

Piękne screenshoty z Gran Turismo Sport

To oczywiście nie wszystkie pozytywne zmiany. Wreszcie skończyła się umowa na wyłączności w używaniu marki Porsche przez EA. Dzięki temu inne firmy mogą starać się o wykorzystanie wizerunków samochodów z tej stajni w swoich produkcjach, m.in. w Gran Turismo Sport.

Tym razem możemy przyjrzeć się Gran Turismo Sport na świeżym gameplayu, prezentującym 3 nowe tory wyścigowe z bety produkcji Polyphony: Sardegna Windmills, Blue Moon Bay oraz Dragontrail Seaside. Opinie fanów na temat tego kawałka kodu są bardzo pozytywne, co pozwala z optymizmem wyczekiwać premiery Gran Turismo Sport.

Tagi: gran turismo Gran Turismo Sport kaz yamauchi Polyphony Digital ps4 Sony