Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 12.04.2017 12:22
Gran Turismo Sport. Piękne screeny ujawniają nowe tory
3038V

Gran Turismo Sport. Piękne screeny ujawniają nowe tory

Gran Turismo Sport nie tylko brzmi rewelacyjnie, o czym mogliśmy przekonać się kilka tygodni temu (postęp w wykonaniu brzmienia silników jest rewelacyjny). Ten tytuł również znakomicie wygląda.

Wreszcie skończyła się umowa na wyłączności w używaniu marki Porsche przez EA. Dzięki temu inne firmy mogą starać się o wykorzystanie wizerunków samochodów z tej stajni w swoich produkcjach. Widzieliśmy już owoce współpracy Sony z Porsche kilka dni temu. Teraz warto rzucić okiem na screenshoty z Gran Turismo Sport, przedstawiające m.in. nowe trasy.

Początek bety Gran Turismo Sport

Wspomniałem już o samochodach Porsche, ale warto przypomnieć jeszcze, że testowanie bety Gran Turismo Sport w Europie rozpocznie się już w najbliższy piątek, od godziny 15:00 (żeby wziąć udział w testach trzeba zgłosić się przez oficjalną stronę Gran Turismo).

Tym razem możemy przyjrzeć się Gran Turismo Sport na screenshotach. Zobaczyć tu można rajdowe wersje Forda Focusa i Mitsubishi Lancera. Przede wszystkim jednak atrakcje stanowią 3 nowe tory wyścigowe, które nie były wcześniej ujawniane w wersji z Gran Turismo Sport: Sardegna Windmills, Blue Moon Bay oraz Dragontrail Seaside.

Tagi: Gran Turismo Gran Turismo Sport Polyphony Digital ps4 Sony