Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.04.2017 20:35
Talion z Śródziemie: Cień Wojny
1598V

Śródziemie: Cień Wojny. Gameplay w 4K prezentuje walkę i miasto ludzi

Już wkrótce powrócimy w buty Taliona, który ponownie zmierzy się z licznymi przeciwnikami. Jeśli odliczacie minuty do premiery Śródziemie: Cień Wojny, to powinniście zerknąć na najnowszy gameplay, który prezentuje zupełnie nowy fragment produkcji.  

Śródziemie: Cień Wojny to kolejna pozycja Monolith Productions. Autorzy po zakończeniu pracy nad Cieniem Mordoru rozpoczęli przygotowanie drugiej historii, w której ponownie głównym bohaterem został Talion. Najnowszy gameplay pozwala spojrzeć na między innymi Minas Tirith.

Śródziemie: Cień Wojny w Encyklopedii PPE.pl

Minas Tirith to miasto-twierdza, która została stworzona przez númenorejskich wygnańców przybyłych do Śródziemia jako siedziba Anáriona i jego królewskiego rodu. Przez zarazę, która zdziesiątkowała mieszkańców Osgiliath, Minas Anor stało się stolicą Gondoru.

Materiał pozwala spojrzeć na piękne zabudowania, w których oczywiście nie brakuje przeciwników. Heros nawet przez chwilkę korzysta z zupełnie nowej broni, a jednocześnie prezentuje swoje rozwinięte umiejętności.

Twórcy kolejny raz potwierdzają, że w grze nie zabraknie rozbudowanego systemu Nemezis, który tym razem w istotniejszy sposób połączy się z historią i pozwoli stworzyć wyjątkowe opowieści. Studio już w ubiegłym tygodniu zapowiadało ciekawe korelacje pozwalające jeszcze bardziej wsiąknąć w wykreowaną przygodę.

Materiał: Śródziemie: Cień Wojny gameplay

Tagi: gameplay Monolith Productions Śródziemie: Cień Wojny Warner Bros.