SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.04.2017 15:58
Czołg z Battlezone
398V

Battlezone na PC. PlayStation VR traci kolejną ekskluzywną produkcję

PlayStation VR debiutowało z zestawem kilku ciekawych produkcji, które trafiły wyłącznie na sprzęt Sony, ale deweloperzy coraz to śmielej wrzucają swoje pozycje na PC. Właśnie otrzymaliśmy zapowiedź beta testów Battlezone na komputery osobiste.

Battlezone to gra akcji przygotowana przez Rebellion. Twórcy zdecydowali się przenieść klasyczne czołgi w świat wirtualnej rzeczywistości i dzięki temu produkcja nabrała odpowiedniego, futurystycznego wyglądu.

Battlezone w Encyklopedii PPE.pl

Aktualnie Battlezone zadebiutowało wyłącznie na PlayStation VR i  nie może pochwalić się zawrotną średnią ocen. Gra zebrała noty na poziomie 64%, a największymi niedogodnościami są w tym wypadku – nudna i krótka kampania, brak ciekawych trybów i problem z dłuższą rozgrywką.  

Autorzy postanowili jednak zaoferować czołgi kolejnym graczom. Do 13 kwietnia można wyrażać chęć uczestnictwa w testach, które odbędą się od 19 do 25 kwietnia. Zainteresowani muszą posiadać HTC Vive lub Oculus Rift oraz mocnego PC-ta.

Pełna premiera Battlezone na komputerach osobistych odbędzie się „wkrótce”, ale aktualnie nie otrzymaliśmy szczegółów. Sytuacja jest o tyle zabawna, że w przeciągu kilku dni PlayStation VR straciło dwie wielkie pozycje. Japończycy w swoim czasie spędzili sporo czasu na promowaniu gier.

Tagi: Battlezone pc playstation vr Rebellion