Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.04.2017 16:35
Żołnierz z Escape from Tarkov
1139V

Escape from Tarkov. Gameplay potwierdza wysoką jakość produkcji

Battlestate Games wciąż nie podało ostatecznej daty premiery  Escape from Tarkov, ale produkcja na kolejnych materiałach wygląda świetnie. Na ten tytuł powinni czekać wszyscy fani strzelania.

Pod koniec roku nie będzie na rynku brakować mocnych shooterów, ale jedną z najciekawszych propozycji jest bez wątpienia Escape from Tarkov. Twórcy stawiają na wymagającą zabawę i zadbają o sporo atrakcji.

Escape from Tarkov w Encyklopedii PPE.pl

Tytułowy Tarkow został odcięty od świata przez wojska Federacji Rosyjskiej oraz OZN. Na nasze nieszczęście w tym mieście odbywają się regularne walki dwóch zmilitaryzowanych korporacji, które zamierzają przejść cały teren.  

Gracz wciela się w żołnierza, który musi wykonywać misje dla jednej ze stron. W grze pojawi się wielowątkowa i długa kampania, a istotnym elementem projektu będzie możliwość przechodzenia misji w oddziałach. Ciekawym aspektem będzie fakt, że zdarzenia będą wpływać na akcje innych graczy – przykładowo nasz zespół będzie musiał przejąć lokację, którą będzie ochraniać formacja innych zawodników. Cała opowieść ma być obładowana podobnymi atrakcjami.

Dzisiaj możemy spojrzeć na świeżutki gameplay, który potwierdza wysoką jakość pozycji. Tytuł wygląda świetnie pod względem oprawy i podobno nie zawodzi również rozgrywka. Sympatycy gatunku muszą przygotować się na ostrą jazdę, bo każda broń w Escape from Tarkov zachowuje się inaczej, amunicji nigdy nie ma za dużo, a dodatkowo każdy śmiałek powinien pamiętać o szukaniu przedmiotów niezbędnych do przetrwania.

Materiał: Escape from Tarkov Alpha - Scavs Gameplay

Źródło: YouTube.com

Tagi: battlestate games escape from tarkov gameplay