Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.04.2017 15:30
Bohater Quantum Break
1489V

Quantum Break. Jest szansa na kontynuację? Twórcy dziękują za wsparcie

Od premiery Quantum Break minął rok i twórcy postanowili podziękować wszystkim fanom za wsparcie. Jest to ciekawa sytuacja, która rozbudza wśród niektórych graczy nadzieję. Zagralibyście w kontynuację?

Remedy Entertainment pracuje nad przynajmniej dwoma tajnymi projektami. Twórcy niedawno zapowiadali, że zamierzają teraz szybciej kreować opowieści, więc już wkrótce powinniśmy otrzymać pierwsze informacje na temat nowych gier od Finów.

Quantum Break w Encyklopedii PPE.pl

Quantum Break zadebiutował na rynku 5 kwietnia 2016 roku, czyli od premiery minęło dokładnie 12 miesięcy. Studio postanowiło przypomnieć o swoim projekcie publikując krótki materiał z podziękowaniem.

Sytuacja jest o tyle ciekawa, ponieważ taki mały film potrafił rozbudzić wśród niektórych graczy oczekiwanie na kontynuację. Trudno powiedzieć, że deweloperzy pracują teraz nad Quantum Break 2, ale bez wątpienia ten tytuł mógłby teraz zainteresować wielu graczy.

Pierwsza przygoda nie osiągnęła wyjątkowych rezultatów, ale pokazała, że Remedy Entertainment ma koncepcję na kreowania ciekawych tytułów łączących gry z filmem/serialem. Przy odpowiedniej historii i odrobinę ciekawszej rozgrywce, Quantum Break 2 mogłoby się udać.

Zagralibyście w Quantum Break 2?

Materiał: Quantum Break - One Year Anniversary

Źródło: YouTube.com

Tagi: Microsoft quantum break Remedy Entertainment