SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.04.2017 17:00
Project Scorpio konferencja
7434V

Project Scorpio w tym tygodniu. Pełna prezentacja konsoli i specyfikacja

Microsoft szykuje się do wielkiego ujawnienia Project Scorpio, jednak prawdopodobnie tym razem nie będziemy świadkami ogromnej prezentacji z godzinną konferencją. Amerykanie mają pokazać sprzęt w bardzo kameralny sposób. [AKTUALIZACJA #1]

Już w weekend pojawiły się plotki, według których Project Scorpio zostanie pokazany w sobotę. Wielu graczy spodziewało się specjalnej konferencji, ale wiele na to wskazuje, że Microsoft zamierza skorzystać z pomysłu Nintendo.

Red Dead Redemption 2 i Forza 7 mają demonstrować moc Project Scorpio

Według The Inner Circle Podcast Microsoft pokaże Project Scorpio w czwartek. Dziwna data? Nie do końca, bo w tym wypadku nie będziemy świadkami konferencji, ponieważ pełną specyfikację ma podać Digital Foundry. Brytyjski oddział Eurogamera zostanie „wykorzystany” przez Amerykanów i to właśnie DF przedstawi szczegóły konsoli.

Bardzo możliwe, że Microsoft – korzystając z pomysłu Nintendo – po prostu wrzuci do Sieci zwiastun, który pokaże wygląd Project Scorpio oraz ujawni pełną-oficjalną nazwę. Nie jest raczej sekretem, że konsola będzie posiadać „Xbox” w nazwie.  

W momencie publikacji materiału, swoją szczegółową analizą ma pochwalić się Digital Foundry – sytuacja wydaje się naprawdę interesująca, bo akurat specjaliści potrafią okiełznać wszystkie sprzęty i zaprezentować ich zalety oraz wady.

Jeśli ta wiadomość zostanie potwierdzona, to jednocześnie możemy mieć pewność, że na E3 2017 Microsoft skupi się wyłącznie na grach. To może być jedno z najmocniejszych wystąpień Amerykanów w Los Angeles.

Materiał: Xbox - Project Scorpio

 

[Aktualizacja #1]

  • Eurogamer potwierdził prezentację! W czwartek o 15:00 odbędzie się show!

Źródło: http://wccftech.com/project-scorpio-full-reveal-come-thursday-console-sounds-damn-impressive/

Tagi: digital foundry microsoft project scorpio