SKLEP
Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 02.04.2017 12:56
Project Scorpio. Microsoft pokaże konsolę w przyszłym tygodniu?
6204V

Project Scorpio. Microsoft pokaże konsolę w przyszłym tygodniu?

Microsoft przy premierze Xboksa One postawił na nieco słabsze komponenty niż PlayStation 4, przez co wiele gier działa na tej konsoli odrobinę gorzej niż u konkurencji. Teraz zaś firma stawia na moc większą nawet od PS4 Pro.

Project Scorpio ma być dla Xboksa One tym, czy Prosiak jest dla PS4. Większa moc, lecz te same funkcjonalności i gry, lecz o nieco lepszej jakości.

PlayStation Plus vs. Games with Gold - Kwiecień 2017

Zgodnie z pierwszymi plotkami, Microsoft chce pokazać Skorpiona jeszcze przed E3, by na samej imprezie skupić się tylko na grach - podobną taktykę obrali przy XOne. Teraz zaś potwierdza to redaktor z portalu WindowsCentral, który odpowiada tam za markę Xbox.

Zgodnie z serią jego tweetów, Zieloni ujawnią swojego małego potworka już w przyszłym tygodniu, o czym powiadomią nas już niebawem. Dodatkowo twierdzi, iż dev-kity Scorpio mają zbudowany ekran LCD, umożliwiający deweloperom obserwowanie statystyk osiągów sprzętu.

Jego specyfikacja ma obejmować 12 GB GDDR5 oraz moc 6 Teraflopów. Do tego design konsoli ma być bardzo "kompaktowy" i na swoją korzyść wykorzystywać elementy chłodzące sprzęt.

Jeśli martwicie się o gry, to redaktor uspokaja, iż wszystkie (poza VR) będą działać zarówno na Xboksach One jak i Project Scorpio, z tą różnicą, że na zwykłych jednostkach będzie mniejsza rozdzielczość.

O pokazie Scorpio informuje nawet Shinobi602 znany w branży z wiarygodnych przecieków.

Pamiętajcie tylko, że to plotka i wskazywany termin może okazać się nieprecyzyjny. Choć prawdą jest to, że Skorpiona zobaczymy jeszcze przed E3.

Źródło: http://wccftech.com/xbox-scorpio-showcased-early-next-week/

Tagi: project scorpio

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
Miesięcznik PSX Extreme