Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.03.2017 18:52
Scoiatael z Gwinta
3337V

Gwint na PlayStation 4. Pobierajcie, grajcie i testujcie

CD Projekt RED wciąż pracuje i ulepsza Gwinta. Twórcy są jednak gotowi zaprezentować produkcję kolejnym graczom, więc jeśli nie macie większych planów na weekend, to pobierajcie, grajcie i testujcie!

CD Projekt RED nie zamierza zmarnować okazji. Gwint jest wciąż ulepszany, balansowany i usprawniany, bo to właśnie ten tytuł będzie najważniejszą premierą 2017 roku dla rodzimej ekipy.

Gwint w Encyklopedii PPE.pl

Grę od dłuższego czasu sprawdzają gracze na Xboksach One i komputerach osobistych, ale w końcu do zabawy dołączą posiadacze PlayStation 4. Firma wczoraj zapowiedziała „techniczne testy”, które właśnie się rozpoczęły.

Start zabawy został zaplanowany na 19:00, a starcia będą trwać aż do poniedziałku, do godziny 09:00. W tym czasie nauczycie się podstaw, stworzycie własne talie i rozegracie wiele pojedynków w Sieci. Autorzy jednocześnie zaznaczają, że po zakończeniu testów, wszystkie konta zostaną usunięte.

Przed rozpoczęciem zmagań należy pobrać klient gry, który waży 2.6GB. Tytuł jest dostępny w pełnej, polskiej wersji językowej, a do rozgrywki nie potrzebujecie wykupionego abonamentu PlayStation Plus.

Pliki pobierzecie za pośrednictwem poniższego odnośnika:

Materiał: GWINT: WIEDŹMIŃSKA GRA KARCIANA || Pierwszy Zwiastun

Tagi: beta gwent gwint playstation 4 test