Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.03.2017 17:23
Total War: Warhammer 2 zapowiedź
746V

Total War: Warhammer 2! Zwiastun zapowiada kolejną strategiczna przyjemność

Wielkie odliczanie zostało zakończone. Creative Assembly zaprezentowało szerokiej publiczności swój najnowszy projekt, którym tym razem jest Total War: Warhammer 2. Na dobry początek otrzymaliśmy mocny zwiastun.

Total War: Warhammer 2 to strategia przygotowana przez Creative Assembly, a wydana przez Segę. Jest to kontynuacja produkcji z 2016 roku, jednak tym razem do walki wkroczą cztery nowe rasy.  

Total War: Warhammer 2 w Encyklopedii PPE.pl

Total War: Warhammer 2 to kontynuacja pełną gębą. Twórcy rozszerzają znaną opowieść i wpuszczają na pola bitwy kolejne cztery rasy znane miłośnikom Warhammer Fantasy Battles – elfy wysokiego rodu, mroczne elfy, jaszczuroludzie i rasa, która dopiero zostanie ujawniona.

Na dobry początek autorzy zapowiadają „wojnę na niespotykaną dotąd skalę”, dzięki której zwycięzca będzie mógł kontrolować cały świat. Ciekawostką na pewno jest darmowa aktualizacja do Total War: Warhammer, która pozwoli połączyć mapę obejmującą tereny dla obu części.

Reżyser gry - Ian Roxburgh - zapowiedział przyjemności następującymi słowami: 

"Total War: WARHAMMER II to kolejny krok ku spełnieniu naszej wizji stworzenia najlepszej serii strategicznych gier fantasy w historii. Sukces pierwszej gry sprawił, że podnieśliśmy sobie poprzeczkę. Nie dość, że stworzymy w sequelu nową, emocjonującą kampanię, to na dodatek damy właścicielom obu gier serii możliwość zagrania w połączoną kampanię o dużo większej skali."

Wtórował mu Jon Gillard, szef działu licencjonowania Games Workshop:

"Cieszymy się, że sequel wydanego rok temu hitu Total War: Warhammer wyjdzie już w tym roku. Sega i Creative Assembly są w stanie szczegółowo odtworzyć świat Warhammer Fantasy Battles na ekranie monitora oraz przedstawić walki między zamieszkującymi go rasami w skali niespotykanej wcześniej w grach komputerowych. Cieszymy się, że nasza współpraca przyczyniła się do tak wielkiego przełomu w tak popularnej serii."

Total War: Warhammer 2 zaoferuje zupełnie nowy styl kampanii fabularnej, dzięki której śmiałkowie będą musieli zniszczyć lub ocalić Wielki Wir. Historia zostanie rozegrana na czterech nowych kontynentach – Ulthuan, Naggaroth, Południowe Ziemie i Lustria. Studio przygotowuje również nowe mechaniki kampanii i bitew inspirowane historią świata Warhammer.

Materiał: Total War: WARHAMMER 2 – Oficjalny Zwiastun

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Creative Assembly SEGA Total War: Warhammer 2 zapowiedź zwiastun