Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.03.2017 12:37
Bohaterka Hellblade
1538V

Hellblade: Senua's Sacrifice ponownie daje do myślenia. Twórcy prezentują „głosy w głowie”

Główna bohaterka Hellblade nie ma łatwego życia. Przez traumatyczne wydarzenia ma spore problemy z psychiką i ten element został potraktowany przez deweloperów w bardzo poważny sposób. Najnowszy materiał prezentuje siłę koncepcji.

Ninja Theory od dłuższego czasu tworzy produkcje, w której bardzo istotnym zagadnieniem jest choroba psychiczna. Bohaterka nie tylko często widzi osoby lub rzeczy, których nie ma w rzeczywistości, ale również ciągle słyszy niepokojące odgłosy.

Hellblade: Senua's Sacrifice w Encyklopedii PPE.pl

Twórcy chcą mieć pewność, że ten element zostanie w produkcji przygotowany z wielką dbałością o najmniejsze detale, dlatego cały zespół pracował nad „odgłosami w głowie”. Intrygująco wygląda właśnie tworzenie tego elementu – kobiety chodzą obok mikrofonu, który zbiera ich głos.

Zachęcam zobaczyć ten film ze słuchawkami na uszach – efekt jest naprawdę  wyborny. Podczas nocnej rozgrywki ten smaczek może naprawdę mocno wpłynąć na nasze wrażenia z historii.

Na materiale studio pokazuje również krótkie fragmenty z rozgrywki. Hellblade: Senua's Sacrifice wciąż wygląda dobrze i może się okazać jedną z największych niespodzianek 2017 roku. Miejmy nadzieję, że autorzy wkrótce przedstawią datę premiery i gra trafi do naszych napędów wkrótce.

Materiał: Hellblade: Senua's Sacrifice - Senua's Soundscape

Tagi: dziennik dewelopera hellblade: senua's sacrifice Ninja Theory