Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.03.2017 14:10
Stwór z Inner Chains
625V

Inner Chains. Data premiery, cena i filmowy zwiastun mrocznego shootera

Miłośnicy przerażających opowieści już wkrótce otrzymają możliwość zapoznania się z horrorem rodzimego Telepaths’ Tree. Gracze powinni przygotować się na sporo strzelania do przerażających bestii.

Telepaths Tree w ubiegłym roku zaprezentowało nową produkcję. Twórcy postawili na shootera z domieszką horroru, który już wkrótce zadebiutuje na pierwszej platformie. W zespole pracującym nad grą znajdują się byli autorzy Ancient Space, BulletStorm, PainKiller, Gears of War, Dying Light, Hard West, Godfire: Rise of Prometheus i Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Inner Chains w Encyklopedii PPE.pl

Inner Chains to bardzo ciekawe połączenie horroru ze strzelanką, w którym gracze trafiają do mrocznego, biomechanicznego świata, w którym roi się od przerażających stworów. W takich nietypowych warunkach znajduje się gracz, który jest jednym z mieszkańców przygnębiających okolic i naszym zadaniem jest wydostanie się z tego koszmaru.

Zaintrygowani? To zobaczcie jeszcze poniższy, filmowy zwiastun. Autorzy w ciekawy sposób wprowadzają w świat produkcji. Dodatkowo możemy potwierdzić, że 20 kwietnia Inner Chains zadebiutuje na komputerach osobistych. Zainteresowani gracze muszą przygotować około 85 zł (19,99 euro). Premiera na PlayStation 4 i Xboksach One odbędzie się w późniejszym terminie. Wydawcą gry w Polsce będzie Cenega, więc możemy liczyć na pudełkową wersję z bonusami. W pudełku, oprócz płyty z grą znajdzie się 36-stronicowy album z grafikami koncepcyjnymi

Szczególnie zachęcam do zobaczenia poniższego wideo. To pierwszy taki materiał przygotowany przez twórców Inner Chains – zwiastun został stworzony w studiu Orka, które specjalizuje się w takich projektach. Ciekawostką na pewno jest fakt, że narratorem trailera został Tomasz „Orion” Wróblewski – muzyk, wokalista i basista zespołu Behemoth.

Na zakończenie przypominam główne cechy gry:

  • Interakcja między bronią, jej użytkownikiem i otoczeniem
  • Mroczny, biomechaniczny świat, w którym fauna i flora tylko czekają na najdrobniejsze potknięcie bohatera
  • Oszałamiająca, surrealistyczna oprawa graficzna
  • Śmiertelnie niebezpieczni przeciwnicy
  • Niezwykłe lokacje z unikalnymi historiami
  • Gęsta, sugestywna atmosfera terroru, spotęgowana muzyką
  • Ekscytująca przygoda z mrożącą krew w żyłach historią w tle

Materiał: Inner Chains Cinematic Trailer

Tagi: