Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.03.2017 19:59
Kate Walker z Syberia 3
745V

Syberia 3. Fabularny zwiastun w polskiej wersji językowej - prezentacja dubbingu i powrót bohatera

Microids postanowiło zaprezentować dokładne informacje dotyczące fabuły z Syberia 3. Twórcy opublikowali zwiastun, który pozwala zapoznać się z polskim dubbingiem, a jednocześnie zapowiada powrót istotnej postaci.

Syberia 3 to jedna z najbardziej oczekiwanych przygodówek 2017 roku. Za pozycję odpowiada francuskie Microids, autorzy całego uniwersum. Twórcy w ostatnich latach kreowali opowieść, w której główną bohaterką ponownie jest Kate Walker.

Syberia 3 w Encyklopedii PPE.pl

20 kwietnia odbędzie się wielka premiera Syberia 3. Grą powinni zainteresować się sympatycy gatunku oraz serii, bo autorzy zapowiadają przygotowanie ciekawej przygody, która będzie upiększona licznymi zagadkami logicznymi.

Studio opublikowało najnowszy zwiastun i film jest dla nas ciekawy z trzech powodów. Po pierwsze otrzymujemy wstęp do historii, po drugie możemy posłuchać polskiego dubbingu (nie tylko głównej bohaterki!), a po trzecie na końcu autorzy zapowiadają „wielki powrót”. Nie będę zdradzał za wiele.

Pod względem oprawy i animacji nie możemy oczekiwać najwyższej jakości, ale możemy mieć nadzieję, że przynajmniej opowieść będzie trzymać odpowiednio wysoki poziom. W zasadzie już poprzednie części nie rozpieszczały fanów grafiką, ale potrafiły przykuć do ekranu na wiele godzin.

Materiał: Syberia 3 – „Fabuła” – oficjalny zwiastun – PEGI – Polska wersja

Źródło: YouTube.com

Tagi: