Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.03.2017 16:47
Akcja z Kynseed
1092V

Kynseed to gra byłych twórców Fable przypominająca Stardew Valley. Tytuł jest dostępny za darmo

Stardew Valley osiągnęło olbrzymi sukces, więc nikogo nie powinno dziwić, że kolejni deweloperzy podejmują temat rozwijania farmy. Byli twórcy z Lionhead Studios postanowili przedstawić światu prototyp Kynseed, który możemy pobrać zupełnie za darmo.

Kynseed to przygodowy sandbox przygotowany przez deweloperów ze studia PixelCount Team. W składzie zespołu znajdują się byli autorzy serii Fable. W grze zadaniem gracza jest rozwijanie farmy, ale również nie brakuje tutaj walki z potworami, czy też nocnych rozmów z napotkanymi bohaterami niezależnymi.  

All Walls Must Fall może oczarować fanów X-COM. Tytuł od byłych autorów Spec Ops: The Line

Grunt to odnaleźć się w wielkim świecie? Nikogo nie powinno dziwić, że kolejni deweloperzy sięgają po temat, którym już lata temu rozkochali nas deweloperzy Harvest Moon. Oczywiście współcześnie pozycje są bardziej rozbudowane, oferują walkę, dodatkowe zadania, ale mimo wszystko główną ideą Kynseed jest rozwijanie kawałka ziemi.

Za pozycję odpowiadają byli autorzy z brytyjskiego Lionhead Studios, którzy wpadli na ciekawy pomysł. Postanowili zaoferować prototyp pozycji za darmo. Ekipa ostrzega, że wciąż brakuje tutaj istotnych elementów i projekt wciąż jest rozwijany, ale jeśli macie wolny weekend, to możecie sprawdzić Kynseed.

Jest to bez wątpienia ciekawa, choć ryzykowna forma reklamy. Niektórzy gracze mogą się „zrazić” do koncepcji i już nigdy nie wrócą, jednak jest to również szansa do zaistnienia w światowych mediach.

Kynseed pobierzecie pod tym odnośnikiem (na dole strony). 

Pierwsze spojrzenie na Kynseed

Źródło: https://www.rockpapershotgun.com/2017/03/24/kynseed-fable-farm-simulator/

Tagi: