Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.03.2017 15:47
4K w Project Scorpio
3952V

Project Scorpio. GameStop pod wrażeniem mocy i firma oczekuje sporej sprzedaży w 2017 roku

Nadal wyczekujemy na oficjalną prezentację Projectu Scorpio. Konsola ma zostać przedstawiona szerokiej publiczności jeszcze przed E3 2017, a kilka słów na temat urządzenia powiedzieli szefowie GameStopu. Firma jest przekonana, że sprzęt będzie potężny.

Project Scorpio to kodowa nazwa nowej konsoli Microsoftu. Urządzenie zostanie podobno wkrótce zaprezentowane, a jednocześnie gracze mogą oczekiwać premiery w 2017 roku.

Games with Gold Kwiecień 2017. Oficjalna lista gier

Temat sprzętu został poruszony podczas spotkania z inwestorami przez przedstawicieli sieci sklepów GameStop. Tony Bartel – dyrektor ds. sprzedaży detalicznej – nie ukrywa, że firma otrzymała już wstępne informacje, które są bardzo pozytywne. Bartel nie może oczywiście zdradzić jakichkolwiek szczegółów, ale nie ukrywa, że jest pod wrażeniem Projectu Scorpio – konsola ma zdecydowanie zwiększyć dochody korporacji w okresie świątecznym.

Bartel w odpowiedzi na pytanie, dlaczego jest tak pozytywnie nastawiony do propozycji Microsoftu i czym konsola będzie wyróżniać się od PlayStation 4 Pro, potwierdził siłę sprzętu i nakierowanie na 4K:

„Niestety, nie możemy mówić więcej, niż zostało powiedziane. To bardzo potężna konsola, która jest naprawdę przeznaczona dla 4K. Widzimy to jako gamingowe urządzenie z bardzo, bardzo wielką mocą i wierzymy, że powstaną na ten sprzęt świetne gry.

Materiał: Xbox - Project Scorpio

Źródło: http://wccftech.com/gamestop-impressed-xbox-scorpio-powerful/

Tagi: