Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.03.2017 13:15
Snajper ze Sniper: Ghost Warrior 3
693V

Sniper: Ghost Warrior 3 z bardzo bogatymi prezentami dla preorderów

CI Games postanowiło w bardzo ciekawy sposób zachęcić do Sniper: Ghost Warrior 3. Firma przygotowała świetny zestaw dodatków, które na pewno zainteresują fanów strzelania. Poznajcie wszystkie szczegóły.

Rodzime CI Games zakończyło prace nad Sniper: Ghost Warrior 3. Gra zapewne wylądowała właśnie w tłoczni, a w niedalekiej przyszłości do sklepów trafią pudełka z opowieścią snajpera. Gracze zainteresowani przygodą mogą skusić się na zamówienie tytułu przed premierą.

Recenzja Sniper: Ghost Warrior 3

Twórcy postanowili przygotować ciekawe prezenty dla graczy, którzy zamówią pozycję przed premierą. Za dokonanie opłaty 29,99 zł otrzymacie:

  • Gwarancje kupienia Sniper Ghost Warrior 3 Edycja Season Pass 
  • Unikatową koszulkę
  • Ekskluzywny pakiet dodatków do gry

Oczywiście za tę kwotę nie otrzymacie pozycji, a tylko powyższy zestaw, ale gdy będziecie płacić za grę, to cena zostanie zmniejszona o 29,99 zł. Takie zestawy znajdziecie w Media Marktach. 

Najciekawszym „prezentem” wydaje się Season Pass. Deweloperzy często wyceniają Przepustki Sezonowe na nawet 200 zł, a w tej sytuacji wszystkie nadciągające rozszerzenia do Sniper: Ghost Warrior 3 otrzymamy za darmo.

Do galerii dorzuciłem wizualizację koszulki. 

Materiał: Sniper Ghost Warrior 3 - Story Trailer "Brothers"

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: ci games preorder Sniper: Ghost Warrior 3