Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.03.2017 15:30
Żołnierz ze Sniper: Ghost Warrior 3
726V

Sniper: Ghost Warrior 3. Gameplay przedstawia misje poboczne i tryb wyzwań

CI Games zakończyło prace nad Sniper: Ghost Warrior 3, więc studio ujawnia kolejne elementy z produkcji. Dzisiaj możecie spojrzeć na długi fragment rozgrywki, który skupia się na dwóch bardzo istotnych elementach gry – misjach pobocznych i wyzwaniach.

Sniper: Ghost Warrior 3 to najmłodsze dziecko rodzimego CI Games. Deweloperzy przez długi czas opracowywali produkcję, która ma zdecydowanie przewyższyć poprzednie przygody snajpera. Studio rozbudowało wszystkie elementy i zaoferuje śmiałkom długą opowieść.

Sniper: Ghost Warrior 3 w Encyklopedii PPE.pl

W Sniper: Ghost Warrior 3 gracze trafią do otwartego świata, w którym nie zabraknie misji pobocznych. W tym wypadku nie musicie się jednak obawiać krótkich wydarzeń, bo studio przygotowało pełnowymiarowe i rozbudowane zadania. 

Natomiast tryb wyzwań spodoba się graczom, którzy lubią ekstremalną zabawę. To odpowiedź na prośby graczy, bo to właśnie społeczność zabiegała o dedykowany wariant zabawy z podwyższonym poziomem trudności. Studio postanowiło stworzyć wyzwania, które mogą wymęczyć nawet najbardziej doświadczonych graczy. W takich questach zabraknie interfejsu, zwiększona zostanie czujność przeciwników i znaczniki prezentujące rywali będą znikać.

Tak o przyjemnościach wypowiedział się Tomasz Pruski, Senior Level Designer w CI Games:

„Tryb Wyzwań jest moim ulubionym elementem Sniper Ghost Warrior 3, ponieważ większą wagę przykłada do samych umiejętności gracza, a nie do ułatwień oferowanych przez mechanikę gry. Dobrym przykładem jest użycie drona. Dzięki niemu oznaczymy przeciwników, ale jego przywołaniu markery znikają. Powoduje to konieczność zapamiętania położenia wrogów w obrębie posterunków”

Materiał: Sniper Ghost Warrior 3 Side Ops Mission: Challenge Mode

Tagi: ci games gameplay Sniper: Ghost Warrior 3