Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.03.2017 15:09
Kate Walker z Syberia 3
1987V

Syberia 3. Gameplay przedstawia drętwą animację i ucieczkę ze szpitala

Za miesiąc najwięksi fani przygodówek zapoznają się z trzecią przygodą Kate Walker. Twórcy przez dłuższy czas nie prezentowali czystej rozgrywki, ale w końcu możemy spojrzeć na bohaterkę w ruchu. Jest to skromny fragment, jednak pozwala dokładnie przyjrzeć się Syberia 3.

Pod koniec ubiegłego roku zadebiutowało na rynku kilka długo wyczekiwanych przez graczy tytułów, ale Microids nie świętowało z między innymi Sony oraz Square Enix. Francuzi postanowili kolejny raz opóźnić premierę i dopracować najnowszą przygodę Kate Walker.

Syberia 3 w Encyklopedii PPE.pl

Dzisiaj możemy spojrzeć na bardzo ciekawy fragment rozgrywki. Kate chce wydostać się ze szpitala, jednak jak to w tym gatunku bywa na początku musi rozwiązać małe zagadki logiczne i porozmawiać z kilkoma osobami.

Film jest jednak pomocny, ponieważ pozwala spojrzeć na animacje bohaterów. Gra już w przypadku poprzednich odsłon nie prezentowała w tym temacie wyjątkowego poziomu i w sumie w trójce będzie podobnie. Zwróćcie uwagę na ruchy postaci, czy też samej Kate – jest po prostu sztywno.

Na deser możemy posłuchać angielskiego dubbingu, który specjalnie nie zachwyca. Odnoszę wrażenie, że chłopczyk znajdujący się na łóżku został totalnie źle dobrany – na szczęście w Polsce otrzymamy pełną lokalizację. Wydawca zadbał o dubbing, w którym usłyszymy miedzy innymi Annę Dereszowską, która wcieli się w Walker.  

Materiał: Syberia 3 - Escape from the Asylum Gameplay

Źródło: YouTube.com

Tagi: