Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.03.2017 15:05
For Honor jeden z japońskich wojowników
1911V

For Honor. Chcąc odblokować całą zawartość poświęcicie mnóstwo czasu lub sporo gotówki

Dzielni rycerze, mężni wojownicy i zuchwali samuraje wciąż walczą na serwerach For Honor. Gra Ubisoftu zostanie wkrótce rozwinięta, ale już teraz jeden z graczy postanowił dokładnie przyjrzeć się produkcji i jego wnioski mogą Was zaskoczyć.

W For Honor na start otrzymujemy dostęp do wszystkich bohaterów, broni i pancerzy, ale każdy element musimy kupować za pomocą dostępnej w grze waluty. Jeśli nie macie wystarczająco czasu, to możecie zdecydować się na zainwestowanie w produkcję prawdziwej gotówki, ale będzie to droga impreza.

Recenzja For Honor

Gracz o pseudonimie bystander007 postanowił dokładnie przyjrzeć się produkcji Francuzów. Chcąc zdobyć całą zawartość dla jednego bohatera musimy zebrać około 91 500 stali (waluta), więc mnożąc ten wynik razy liczbę herosów (12) otrzymujemy prosty rachunek 1 098 000 stali. Jeśli jednak nie macie wystarczająco dużo czasu, to możecie zdobyć tę walutę za dokładnie 732 dolary, czyli około 2913 zł.

Oczywiście jest to jedynie opcja, ale bystander007 poszedł ze swoimi obliczeniami trochę dalej – typowy gracz spędzający na serwerach każdego dnia 1-2 godziny podobno będzie musiał poświęcić na zebranie stali około 915 dni, czyli 2,5 roku… A nie możemy zapomnieć, że pozycja będzie rozwijana przez liczne DLC. Oczywiście poświęcając więcej czasu, odblokujecie zawartość zdecydowanie szybciej, ale i tak sytuacja daje do myślenia.

bystander007 uważa, że płacąc pełną cenę za pozycję nikt nie powinien aż tak męczyć klientów. Trzeba mieć oczywiście świadomość, że w For Honor można się nieźle bawić bez wszystkich butów, czapek, czy tam innych elementów ekwipunku.  

Materiał: For Honor - Launch Trailer

Źródło: http://www.vg247.com/2017/03/20/for-honor-will-cost-you-over-700-in-microtransactions-for-all-unlocks-or-two-and-a-half-years-to-earn-without-them/

Tagi: For Honor mikrotransakcje Ubisoft