Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.03.2017 14:03
Tekken 7 z DLC
1713V

Tekken 7. DLC z nowymi bohaterami - znamy pierwsze szczegóły

Pod koniec stycznia poznaliśmy oficjalną datę premiery Tekken 7, a jednocześnie Bandai Namco potwierdziło przygotowanie pakietów rozszerzeń. Gracze mogą oczekiwać trzech DLC, które wprowadzą do pozycji między innymi dodatkowych bohaterów.

Tekken 7 to jedna z najbardziej wyczekiwanych produkcji 2017 roku przez sympatyków bijatyk. Bandai Namco przez wiele miesięcy testowało pozycję w Kraju Kwitnącej Wiśni oraz na różnych turniejach, ale 2 czerwca gra trafi jednocześnie na PlayStation 4, Xboksy One i komputery osobiste.

Tekken 7 w Encyklopedii PPE.pl

W styczniu pojawiły się pierwsze informacje na temat rozszerzeń do Tekken 7, jednak dopiero dzisiaj otrzymaliśmy konkrety. Firma przygotuje trzy zestawy, które trafią do graczy w przeciągu następnych miesięcy:

  • 1 DLC (lato 2017 roku) – nowy tryb gry + ponad 50 nowych kostiumów
  • 2 DLC (zima 2017 roku) – nowa grywalna postać z dedykowaną areną i specjalnymi przebraniami
  • 3 DLC (wiosna 2018 roku) – nowa grywalna postać z dedykowaną areną i specjalnymi przebraniami

W przypadku dodatkowych bohaterów zainteresowani wcielą się w „gości” z innych produkcji. Bandai Namco nie podaje aktualnie szczegółów, ale możemy spodziewać się herosów z pozycji wydawanych lub przygotowywanych przez japońską korporację.

Wszystkie DLC będą dostępne w formie Season Passa lub kupimy je osobno. Jeśli jednak zdecydujecie się nabyć Przepustkę Sezonową, to otrzymacie dodatkowe 35 ekskluzywnych, metalicznych kostiumów.  

Tekken 7 DLC plan

Tagi: Bandai Namco cenega dlc dodatek Tekken 7