Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.03.2017 20:20
PlayStation Plus kwiecień
12507V

PlayStation Plus kwiecień 2017. Znamy pierwszą grę!

Wielkie zaskoczenie? Nie inaczej! Sony właśnie potwierdziło pierwszą grę w kwietniowej ofercie PlayStation Plus. Tytuł zainteresuje fanów sieciowej rozwałki.

Pełne zestawienie PlayStation Plus na kwiecień poznamy dopiero pod koniec miesiąca, ale już dzisiaj poznaliśmy pierwszą grę. Jest to dość niespodziewana sytuacja, jednak na pewno wielu graczy się ucieszy.

PlayStation Plus na marzec 2017. Ostateczna lista gier

W kwietniu subskrybenci zagrają za darmo w Drawn to Death! Ta wiadomość została potwierdzona przez pracowników Sony – na blogach japońskiej korporacji pojawiły się notki zapowiadające tytuł.  

Drawn to Death zostało zapowiedziane w lutym 2015 roku. Za grę odpowiada twórca Twisted Metal i God of War – David Jaffie. Jest to sieciowa strzelanka, której akcja rozgrywa się na kartach notatnika pewnego kreatywnego nastolatka.

Początkowo pozycja miała zadebiutować w formie free-2-play, ale projekt rozrósł się do tego stopnia, że zainteresowani gracze, którzy nie posiadają PlayStation Plus, będą musieli zapłacić za pozycję. W dniu premiery Drawn to Death będzie zawierać:

  • 6 bohaterów
  • 10 map
  • 26 broni
  • 6 wariantów rozgrywki

Materiał: Drawn to Death - PlayStation Experience Trailer

Tagi: playstation 4 playstation plus sony