Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.03.2017 16:30
Orisa z Overwatch
554V

Overwatch. Data premiery i zwiastun nowego bohatera

Blizzard opublikował najważniejsze informacje na temat nowego bohatera z Overwatch. Twórcy przedstawiają datę premiery na wszystkich platformach i opowiadają o przygotowaniu postaci. Orisa zaprezentuje swoje umiejętności szerokiej publiczności już wkrótce.

Overwatch jest wciąż rozwijany i ulepszany. Blizzard nadal pracuje nad pozycją, która już w dniu premiery prezentowała bardzo wysoki poziom. Twórcy właśnie ujawnili najważniejsze szczegóły dotyczące kolejnego bohatera.

Overwatch w Encyklopedii PPE.pl

Orisa została oficjalnie zaprezentowana na początku marca. Autorzy potrzebowali zaledwie kilkunastu dni, by mieć pewność, że bohaterka odnajdzie się w świecie Overwatch. Wielka premiera postaci na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych odbędzie się 21 marca.

Na poniższym materiale otrzymacie sporo informacji z procesu powstawania herosa. Film ponownie potwierdza, że Blizzard powinien stworzyć fabularne dodatki, które pozwoliłyby bliżej poznać całą historię pozycji i jednocześnie postaci.

Orisa to tank, który jednocześnie potrafi w odpowiednim momencie zaatakować i zmiażdżyć cały zespół przeciwników. Tak prezentują się jej zdolności:

  • MIOTACZ FUZYJNY - Automatyczne działo Orisy zadaje podtrzymywane obrażenia, ale spowalnia ją podczas prowadzenia ostrzału.
  • UMOCNIENIE - Orisa tymczasowo otrzymuje mniejsze obrażenia i jest odporna na efekty ograniczające działanie.
  • STAĆ! - Orisa wystrzeliwuje ładunek grawitacyjny, który następnie może zdetonować, aby spowolnić pobliskich przeciwników i przyciągnąć ich w miejsce eksplozji.
  • BARIERA OCHRONNA - Orisa stawia stacjonarną barierę, aby chronić siebie i swoich sojuszników przed atakami wroga.
  • TURBODOŁADOWANIE - Orisa aktywuje urządzenie, które zwiększa obrażenia zadawane przez sojuszników znajdujących się w jej polu widzenia.

Materiał: Overwatch. New Hero Preview: Orisa 

Tagi: Blizzard data premiery Overwatch