Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.03.2017 21:00
Perception gameplay
622V

Perception. Gameplay przedstawia horror niewidomej osoby

Deep End Games wpadło na ciekawy pomysł. Twórcy postanowili wrzucić niewidomą kobietę do tajemniczej posiadłości, w której nie zabraknie przerażających istot. Nawet najnowszy gameplay pokazuje, że ta koncepcja może odnieść sukces.

W ubiegłym roku otrzymaliśmy pierwsze informacje o Deep End Games. Jest to zupełnie nowe studio stworzone przez byłych twórców serii Bioshock. Autorzy postanowili na początek swojej działalności przygotować bardzo nietypowy horror.

Perception w Encyklopedii PPE.pl

W Perception gracze wcielą się w niewidomą kobietę, która trafi do wielkiej posiadłości. Autorzy postanowili wykorzystać laskę głównej bohaterki – właśnie ten przedmiot pozwoli na zobaczenie miejsc.

Jest to naprawdę ciekawy pomysł. Jeśli historia będzie odpowiednio angażować gracza i w trakcie rozgrywki nie zabraknie mocnych scen, to fani gatunku powinni zainteresować się tytułem.

Ostrzegam oczywiście przed małymi spoilerami. To 25 minut czystej rozgrywki z samego początku gry, jednak autorzy publikują taki fragment nie bez powodu – Perception potrzebuje odpowiedniej reklamy, a taki materiał może skłonić wielu do zainteresowania się pozycją.

Bez wątpienia zabawa lokacjami i odgłosami w Perception prezentuje się naprawdę ciekawie. To nie będzie zwykły horror, ale może właśnie w takim pomyśle kryje się droga do sukcesu?

Materiał: Perception Gameplay: 25 Minutes Of Blind Horror

Tagi: deep end games Feardemic gameplay perception