Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.03.2017 15:00
Bohater z Mass Effect: Andromeda
3359V

Mass Effect: Andromeda. Zwiastun premierowy wgniata w fotel, szykuje się epicka podróż

BioWare potrafi umilić piątek w pracy. Firma właśnie opublikowała premierowy zwiastun Mass Effect: Andromeda, który dosłownie trzeba zobaczyć. Deweloperzy podgrzewają hype przed wielką premierą!

Mass Effect: Andromeda to najnowsza produkcja studia BioWare, w której gracze trafią do galaktyki Andromeda. To właśnie w tym miejscu mają osiedlić się ludzie, ale oczywiście możemy się spodziewać, że nasza rasa nie będzie witana przez wszystkich gospodarzy z otwartymi ramionami.

Recenzja Mass Effect: Andromeda

BioWare od przeszło tygodnia systematycznie częstuje graczy kolejnymi fragmentami rozgrywki, które prezentują poszczególne elementy Mass Effect: Andromeda, ale dzisiaj otrzymaliśmy zdecydowanie mocniejsze mięsko.

Premierowy zwiastun to taka mała esencja tych wszystkich wcześniej opublikowanych filmów, a dodatkowo materiał potrafi podgrzać krew w żyłach. Szykuje się bardzo ciekawa podróż, którą w przyszłym tygodniu rozpoczną pierwsi gracze – już wkrótce Mass Effect: Andromeda trafi do programów EA Access i Origin Access, dzięki którym subskrybenci będą mogli przez 10 godzin poznawać grę.

W sumie jest to bardzo ciekawa sytuacja… Na kilka dni przed premierą we wspomnianych programach otrzymujemy tak mocny zwiastun… To co będzie dalej? Przekonamy się już pewnie na początku przyszłego tygodnia.  

Materiał: Mass Effect: Andromeda – oficjalny zwiastun premierowy

Tagi: BioWare Electronic Arts Mass Effect: Andromeda premierowy trailer