Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 10.03.2017 08:48
Guardians of the Galaxy. Mamy pierwsze konkrety i screeny!
1434V

Guardians of the Galaxy. Mamy pierwsze konkrety i screeny!

Filmowi Strażnicy Galaktyki vol. 2 trafią do polskich kin już na początku maja. Premierze towarzyszyć będzie kolejny interaktywny serial stworzony przez ekipę Telltale. Dziś mamy okazję przyjrzeć się pierwszym obrazkom z Guardians of the Galaxy: The Telltale Series.

Telltale Games i Marvel Entertainment ujawniają pierwsze konkretne detale o Guardians of the Galaxy: The Telltale Series. Przede wszystkim deweloperzy pokazali w wreszcie pierwsze screenshoty, przedstawiające scenki akcji z szykowanego growego "serialu", który zadebiutuje wiosną na konsolach, PC i urządzeniach mobilnych.

Filmowi "Strażnicy Galaktyki vol. 2" na nowym zwiastunie

Ekipa Telltale ma dzisiaj, w trakcie PAX East w Bostonie, przedstawić szczegóły na temat tego, jak tworzyła Guardians of the Galaxy: The Telltale Series. Za tydzień, w trakcie SXSW w Austin, pozycja zostanie zaprezentowana po raz pierwszy w postaci grywalnej.

Jeśli chodzi o dubbing to w Guardians of the Galaxy: The Telltale Series usłyszymy takich sprawdzonych aktorów jak Scott Porter (Friday Night Lights, The Walking Dead: The Telltale Series) w roli Star-Lorda, Emily O'Brien (The Young and the Restless, Middle Earth: Shadow of Mordor) w roli Gamory, Nolana Northa (seria Uncharted series, Pretty Little Liars) jako Rocket, Brandona Paul Eellsa (Watch Dogs) jako Draxa oraz Adama Harringtona (The Wolf Among Us, League of Legends) jako Groota.

Co z datą premiery? Niestety musimy się na razie zadowolić ogólnym terminem: "wiosną 2017". Warto jednak wspomnieć, że produkcję zakupimy również w wydaniu pudełkowym. W takiej sytuacji w pudełku znajdziemy tylko jeden epizod, ale następne 4 pobierzemy już bez dodatkowych opłat, kiedy tylko zostaną udostępnione przez Telltale.

Tagi: