Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 01.03.2017 10:05
Strażnicy Galaktyki vol. 2 na zwiastunie. Polska premiera w maju
625V

Strażnicy Galaktyki vol. 2 na zwiastunie. Polska premiera w maju

Strażnicy Galaktyki vol. 2 mają trafić na ekrany polskich kin w maju. Producent nowego filmu przedstawia w związku z tym najświeższy zwiastun.

W Guardians of the Galaxy vol. 2 ("Strażnicy Galaktyki vol. 2") mamy zobaczyć w akcji ponownie Gamorę, Draxa, Groota, Rocket Racoona i Nebulę. Za scenariusz i reżyserię odpowiada ponownie James Gunn, chwalony za wykonanie pierwszej kinowej części Strażników Galaktyki.

Premiera Marvel's Guardians of the Galaxy od Telltale możliwa w kwietniu

Film trafi do polskich kin dopiero 5 maja, a nie jak podawaliśmy wcześniej 28 kwietnia (w międzyczasie zmieniły się plany dystrybucyjne). Oznacza to, że na Guardians of the Galaxy vol. 2 musimy poczekać 10 dni względem Wielkiej Brytanii (tutaj film będzie można oglądać od 28 kwietnia). Cóż, mogło być gorzej. A pocieszyć się można tym, że również mieszkańcy Stanów Zjednoczonych wybiorą się na premierę dopiero 5 maja.

Warto w tym miejscu przypomnieć, że Telltale pracuje nad nową serią przygodówek bazujących na wydarzeniach z filmu. Premiera serii Marvel's Guardians of the Galaxy może odbyć się już w kwietniu 2017 r.

Poniżej najnowszy zwiastun filmu. W naszej galerii znajdziecie też plakat Strażników Galaktyki vol. 2.

Tagi: