Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.03.2017 17:24
Jedna ze scen z  Szybcy i wściekli 8
944V

Szybcy i wściekli 8. Zwiastun pełen wybuchów i latających samochodów

Wkrótce na wielkie ekrany wjedzie kolejna odsłona Szybkich i wściekłych. Wytwórnia zaprezentowała dzisiaj nowy zwiastun, na którym główne skrzypce rozgrywają Dominic Toretto oraz kilka efektownych wybuchów.

Jeśli nadal nie macie dość pancernych wozów spadających z nieba, to już 21 kwietnia w polskich kinach zadebiutuje Szybcy i wściekli 8. Film w reżyserii F. Gary Gray’a (między innymi Prawo zemsty, Włoska robota, Negocjator) zapowiada się na kolejną zwariowaną opowieść, w której nie zabraknie absurdalnych wydarzeń.

Just Cause w kinach. W Rico wcieli się...

W 2001 roku na rynku zadebiutował film zatytułowany Szybcy i wściekli opowiadający o zmaganiach samochodowych gangów. Czy ktokolwiek spodziewałby się, że ta historia będzie kontynuowana przez kolejne siedem filmów? Pewnie nie, ale ósemka dosłownie nadjeżdża.

Za scenariusz najnowszej przygody odpowiada Chris Morgan, który rozwija tę serię od 2006 roku – Szybcy i wściekli: Tokio Drift było pierwszym filmem przygotowanym przez Morgana. Choć na pewno warto wspomnieć, że w międzyczasie scenarzysta przygotował między innymi 47 roninów.

Historia najnowszej części koncentruje się na Dominicu Toretto, który zamiast cieszyć się miesiącem miodowym, zostaje wciągnięty w kolejne problemy. Bohater będzie musiał dokonać kilku trudnych wyborów, przez które mamy zobaczyć jego drugie oblicze. 

Najnowszy zwiastun jest w zasadzie kwintesencją  Szybcy i wściekli 8. Czekacie na premierę? ;)

Materiał: The Fate of the Furious Trailer #2

Tagi: film szybcy i wściekli 8 trailer zwiastun