Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 08.03.2017 09:12
Just Cause w kinach. W Rico wcieli się Jason Momoa z "Gry o Tron"
1367V

Just Cause w kinach. W Rico wcieli się Jason Momoa z "Gry o Tron"

Just Cause 3 otrzyma niedługo edycję kompletną (choć można się spierać czy wyraz "kompletny" pasuje do gry z kulejącym frameratem). Wydawca ma też ambitne kinowe plany związane z tą marką.

Popularne IP należące do Square Enix trafi za jakiś czas na ekrany kin na całym świecie. W najbliższych tygodniach ma się zacząć produkcja filmu Just Cause.

Just Cause 3 doczeka się wydania Edycji Kompletnej

Wiadomo już, że w głównej roli ma wystąpić Jason Momoa, znany z serialu "Gra o Tron". Producenci filmu Just Cause zawarli już z tym aktorem stosowny kontrakt. Umowa została również podpisana m.in. z Bradem Peytonem, który zajmie się reżyserią. Niestety Peyton nie może pochwalić się szczególnie udanymi filmami w swoim portfolio. Reżyser ma na koncie San Andreas, Podróż na Tajemniczą Wyspę, Psy i koty: Odwet Kitty i The Spider and the Fly. Niedawno twórca odpowiadał za serial Frontier dla Netflix, w którym współpracował z Jasonem Momoa, który wystąpił w głównej roli. Serial zebrał nie najlepsze opinie wśród krytyków.

W filmie Just Cause zobaczymy jak Rico Rodriguez (w którego wciela się Momoa) wykonuje misję dla organizacji Agency. Scenariusz nie został jeszcze sfinalizowany. Prawa do dystrybucji filmu uzyskał 20th Century Fox.

Jedno trzeba oddać producentom filmu Just Cause - Jason Momoa jest podobny do Rico. Charakteryzatorzy nie muszą nawet myśleć o dorabianiu mu sztucznej blizny, bo taką "skazę" aktor nosi już na facjacie. Oby wyszło z tego porządne kino akcji.

Źródło: http://deadline.com/2017/03/just-cause-video-game-movie-aquaman-jason-momoa-brad-peyton-1202038547/

Tagi: film Gra o Tron jason momoa just cause kino Square Enix