Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.03.2017 14:09
Pierwsze recenzje Ghost Recon: Wildlands
2157V

Ghost Recon: Wildlands recenzje zwiastują perfekcyjną grę dla kooperacji. Poznajcie opinie

Już w tym tygodniu odbędzie się wielka premiera kolejnej gry Ubisoftu. Francuzi zaproszą graczy do Boliwii, gdzie zainteresowani zawalczą z narkotykowymi baronami i według pierwszych opinii Ghost Recon: Wildlands powinni zainteresować się fani kooperacji.

Oficjalna premiera Ghost Recon: Wildlands odbędzie się jutro, ale od ubiegłego tygodnia grę bez problemu można nabyć w wielu sklepach. Ubisoft nie narzucił restrykcyjnego embargo na sprzedaż, a dodatkowo wcześniej włączył serwery. Z tego powodu w Sieci pojawiają się pierwsze opinie.

Recenzja Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands

Zaznaczam, że wiele redakcji wciąż wstrzymuje się z ostateczną opinią do premiery, jednak już teraz pierwsze recenzje prezentują tytuł. Ghost Recon: Wildlands to dla wielu dziennikarzy produkcja idealna dla kooperacyjnej rozgrywki, ponieważ francuzi dopracowali zmagania i przygotowali misje, które zachęcają do kombinowania i wspólnej zabawy.

W tytule znajduje się mnóstwo aktywności, przy których spędzicie wiele tygodni. W dodatku trudno podobno narzekać na system strzelania, który wraz z historią potrafi przykuć do ekranu. Singliści również znajdą tutaj sporo przyjemnej zabawy, ale głównym targetem deweloperów są grupy śmiałków i zdecydowanie lepiej podejść do pozycji z grupą – nawet wcześniej nieznanych – duchów. Sporo plusów zbiera również wielki, otwarty i wyjątkowo piękny świat, w którym z przyjemnością wykonuje się kolejne aktywności. Zadania zostały przygotowany w sposób znany z między innymi Far Cry – mamy pełną swobodę na kreowanie taktyk.

Co w tej sytuacji się nie udało? Tutaj raczej bez większej niespodzianki. W Ghost Recon: Wildlands nie brakuje błędów, jednak ich liczba jest już podobno mniejsza niż w przypadku ostatnich testów. W niektórych tekstach pojawiają się również wzmianki o zbyt płytkiej zabawie solo, słabych dialogach bohaterów, czy też skromnej liczbie punktów kontrolnych podczas wydarzeń.

Tak prezentują się pierwsze oceny Ghost Recon: Wildlands:

  • Hardcore Gamer - 90 / 100
  • GamesRadar+ - 90 / 100
  • Worth Playing - 85 / 100
  • CGMagazine - 80 / 100
  • Attack of the Fanboy - 80 / 100
  • PlayStation LifeStyle - 80 / 100
  • Twinfinite - 70 / 100

Materiał: Ghost Recon Wildlands - Jesteśmy Duchami

Tagi: ghost recon: wildlands oceny recenzje tom clancy’s ghost recon: wildlands Ubisoft