Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.03.2017 18:09
Mass Effect: Andromeda bohater i początek historii
1489V

Mass Effect: Andromeda. Początek historii i gameplay prezentuje eksplorację i odkrywanie

BioWare nie traci czasu. Firma jeszcze przed początkiem weekendu postanowiła przypomnieć graczom o Mass Effect: Andromeda. Najnowszy gameplay skupia się na eksploracji oraz odkrywaniu światów, a dodatkowo oglądamy pierwsze 13 minut historii.

Już w marcu gracze z całego świata odkryją galaktykę Andromeda. BioWare w końcu pozwoli graczom poznać czwartą odsłonę serii Mass Effect, jednak tym razem opowieść nie jest bezpośrednio połączona z wydaną na poprzednią generację trylogią.

Recenzja Mass Effect: Andromeda

BioWare od przeszło tygodnia rozkręca hype na Mass Effect: Andromeda. Studio pokazało już trochę walki, bohaterów, umiejętności, a dzisiaj deweloperzy skupili się na odkrywaniu światów. W przypadku drugiego filmu nie musicie się obawiać o większe spoilery, bo jest to materiał przygotowany przez autorów.

Jednak redakcja IGN mogła już poznać początek historii i… Tutaj oczywiście możecie zaliczyć twarde lądowanie na niepożądane treści. Jeśli jednak nie jesteście pewni, czy warto zainwestować w Mass Effect: Andromeda, to może akurat ten materiał Was przekona? Zawsze można sprawdzić.

Najważniejsze jest jednak coś zupełnie innego – Mass Effect: Andromeda zadebiutuje na rynku już za 20 dni! Gracze mogą szykować pieniądze i wolny czas na 23 marca. Zamawiając tytuł przed premierą otrzymacie:

  • Pancerz Badacza Głębokiej Przestrzeni - Załóż wyjątkowy pancerz, który przygotuje cię na wyzwania krańców Andromedy.
  • Skórkę dla Nomada - Wyjątkowa skórka dla pojazdu eksploracyjnego Nomad.
  • Pakiet Doładowań Wieloosobowych - Dobrze zacznij wieloosobową rozgrywkę we współpracy. Obejmuje 5 doładowań 50% PD (premia natychmiastowa, 1 na rozgrywkę)

Tagi: BioWare Electronic Arts Mass Effect: Andromeda