Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.03.2017 17:30
Aloy bohaterka Horizon: Zero Dawn
1102V

Horizon: Zero Dawn. Krystyna Czubówna przedstawia grę

Na świetny pomysł wpadł polski oddział PlayStation. Firma zatrudniła Krystynę Czubówną do zaprezentowania świata Horizon: Zero Dawn. To jedna z ciekawszych i lepiej przemyślanych reklam ostatnich tygodni.

Horizon: Zero Dawn to najnowsze IP holenderskiego Guerrilla Games. Deweloperzy przez wiele lat rozwijali markę Killzone, ale tym razem postanowili przedstawić graczom historię w otwartym świecie. Gra zbiera bardzo dobre oceny i może się pochwalić średnią na poziomie 88%.

Poradnik do Horizon: Zero Dawn

Jednym z najlepszych elementów Horizon: Zero Dawn to zdecydowanie świat. Twórcy zaprezentowali urokliwą krainę, w której ludzie każdego dnia walczą o przetrwanie z przerażającymi bestiami. Gra jest obładowana trudnymi pytaniami, na które odpowiedzi otrzymuje gracz podczas poznawania historii.

PlayStation Polska wpadło na bardzo ciekawy pomysł. Firma wykorzystała Krystynę Czubówną do zaprezentowania pozycji i efekt prezentuje się wyśmienicie. Dziennikarka, prezenterka programów informacyjnych, czy też lektorka filmów przyrodniczych wywiązała się ze swojej roli w 101%, ponieważ w swoim charakterystycznym stylu opowiada o wydarzeniach na ekranie.

Warto tutaj na pewno wspomnieć, że nie jest to pierwszy kontakt Czubówny z grami wideo – lektorka pojawiła się już w Alice VR, czy też Endless Legend.

Materiał: Niezwykły świat Horizon Zero Dawn - czytała Krystyna Czubówna

Tagi: Guerrilla Games Horizon: Zero Dawn playstation polska sony