Roger Żochowski Roger Żochowski 02.03.2017 15:00
Tekken 7. Eddy Gordo powraca!
4075V

Tekken 7. Eddy Gordo powraca!

Chyba każdy z nas miał w czasach PSXa kolegę, który grając w Tekkena 3 wybierał Eddy'ego i lamił wciskając wszystkie guziki. Namco Bandai nie zapomniało o nim w Tekken 7. Właśnie zapowiedziało powrót mistrza capoeiry.

Wraz z zapowiedzią powrotu Eddy'ego dostaliśmy też informacje o jego powiązaniach z rodziną Mishima. Wszystko ma związek z wydarzeniem, gdy Eddy dogadał się Jinem Kazamą, aby ten pomógł mu, korzystając z nowinek technologicznych, w leczeniu ciężko chorego mistrza caporeiry. W zamian za leczenie Eddy miał użyczyć swoich ponadprzeciętnych umiejętności służąc pod banderą Jina. Niestety technologia Mishima Zaibatsu okazała się zawodna, a obietnice pozostały bez pokrycia. Z racji tego, że mistrza nie udało się uratować, Eddy postanowił zemścić się na organizacji Mishima Zaibatsu kierowanej przez dobrze znanego fanom Kazuyę.

Kuma i Panda w Tekken 7

Historia stara jak świat, ale to w końcu Tekken. Poniżej możecie zobaczyć, jak Eddy prezentuje się na zdjęciach i na trailerze. Złote łańcuchy i cętkowana kamizelka? Chyba wolałem go w klasycznej wersji.

Tagi: namco bandai tekken 7