Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.03.2017 20:13
Jeden z materiałów prezentujących Borderlands 3
3138V

Borderlands 3. Pierwsze materiały prezentują produkcję

Nadal nie otrzymaliśmy oficjalnej prezentacji Borderlands 3, ale tytuł został pokazany przez deweloperów na Game Developers Conference 2017. Randy Pitchford z przyjemnością wspomniał o grze.

O powstawaniu Borderlands 3 wiemy od dawna. W zasadzie Gearbox Software nie ukrywa przygotowania produkcji, jednak wciąż musimy czekać na oficjalną prezentację. Według ostatnich plotek, gra może zostać ujawniona na nadciągającym E3 2017.

Battleborn reklamuje się w telewizji zachwytami recenzentów

Randy Pitchford na Game Developers Conference 2017 pojawił się w specjalnym celu. Szef studia pokazał najnowsze funkcje Unreal Engine, które są wykorzystywane przez deweloperów podczas kreowania Borderlands 3. Twórca przedstawił szerokiej publiczności kilka efektów, jednak najważniejsze jest coś zupełnie innego – w końcu mogliśmy zobaczyć grę!

To oczywiście „tech demo”, jednak w końcu mamy namacalny dowód na powstawanie Borderlands 3. To już nie tylko słowa i wielkie zapowiedzi. Pitchford już na ubiegłorocznym PAX East powiedział, że kolejnym projektem Gearbox Software będzie właśnie Borderlands 3 – po zakończeniu prac nad rozwojem Battleborn.

Kilka zdjęć zobaczycie w naszej galerii, ale postaram się tutaj dorzucić materiał z prezentacji.

Borderlands 3

Tagi: Borderlands 3 Gearbox Software screeny