Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 01.03.2017 13:14
The Division. Darmowa wersja Trial dostępna na XOne i PC. Posiadacze PS4 muszą poczekać
1746V

The Division. Darmowa wersja Trial dostępna na XOne i PC. Posiadacze PS4 muszą poczekać

Zastanawiacie się cały czas czy warto spróbować sił w The Division? W podjęciu decyzji miała pomóc darmowa wersja Trial na PC, XOne i PS4. Niestety okazuje się, że właściciele jednej platformy będą musieli na nią poczekać.

28 lutego Ubisoft miał udostępnić poprzez cyfrową dystrybucję darmową wersję Trial The Division. Taka gratisowa edycja gry oferuje całą zawartość produkcji, z pewnymi ograniczeniami. Po pierwsze - możemy w Trial dotrzeć tylko do 8 poziomu. Po drugie - czas zabawy ograniczony jest do 6 godzin. Po tym czasie można dokonać wpłaty i kontynuować zabawę bez konieczności pobierania dodatkowych plików.

The Division w Encyklopedii PPE.pl

Niestety okazuje się, że właściciele PlayStation 4 muszą poczekać na edycję Trial The Division. Taka wersja gry zostanie udostępniona na PlayStation Store dopiero 9 marca. Już dzisiaj zabawę mogą natomiast zaczynać posiadacze PC oraz Xbox One (pliki zostaną udostępnione o godz. 13:30).

Co ważne - wersja Trial nie blokuje dostępu do żadnych obszarów świata gry ani do funkcji (można zatem pograć w niej np. w coopie).

Poniżej krótki zwiastun edycji Trial do The Division.

Tagi: the division ubisoft