Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.02.2017 17:02
Styx: Shards of Darkness
401V

Styx: Shards of Darkness. Goblin wychodzi z cienia i opowiadają o nim deweloperzy

Francuskie Cyanide odlicza dni do zaprezentowania szerokiej publiczności Styx: Shards of Darkness. Goblin ponownie zaatakuje niemal bezbronnych żołnierzy, którzy nie spodziewają się ataków z cienia. Studio opublikowało nowy materiał skupiający się na głównym bohaterze.

Styx: Shards of Darkness to kolejna opowieść nieznośnego Goblina, za którą odpowiada francuskie Cyanide. Twórcy korzystając z cenne go doświadczenia i sugestii graczy postanowili zdecydowanie ulepszyć i powiększyć produkcję. Tytuł trafi na PlayStation 4, Xboksy One i komputery osobiste dokładnie 14 marca.

Recenzja Styx: Shards of Darkness

Autorzy przerwali skromną ciszę prezentując cyfrowy dziennik. Przedstawiciele studia opowiadają o pracach nad grą i wspominają oczywiście o samym bohaterze. Goblin to urodzony zabójca, który potrafi zmieścić się w każdej szparze, przeczekać na odpowiedni moment, a następnie zaatakować przeciwników. Interesującym elementem jest na pewno łamanie czwartej ściany – heros będzie często dyskutował z samym graczem, pomagał mu, czy też śmiał się z naszych nieudolnych prób przejścia etapów.

Francuzi porządnie odrobili zadanie domowe i tym razem dopracowali miejscówki, które nie tylko mają prezentować się lepiej, to dodatkowo zaoferują zainteresowanym więcej opcji do infiltracji.

Ja nie mogę się doczekać rozgrywki w kooperacji – wraz z kumplem będziemy planować ataki, szukać odpowiednich rozwiązań i bez wątpienia taka zabawa może odnieść spory sukces. Nie możemy zapomnieć, że tym razem Styx zaoferuje również ciekawą opowieść – główny bohater będzie musiał zmierzyć się z połączonymi siłami Elfów i Krasnoludów.

Materiał: Styx: Shards of Darkness - Making of a Goblin [Napisy PL]

Tagi: Cyanide dziennik dewelopera focus home interactive Styx: Shards of Darkness

Nie przegap