Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.02.2017 15:49
Cities: Skylines Xbox One
583V

Cities: Skylines na Xbox One. Zwiastun zapowiada nowe wydanie

Strategie ekonomiczne na konsolach aktualnej generacji możemy policzyć na palcach jednej dłoni, więc miłośnicy gatunku na pewno ucieszą się na tę informację. Nagradzane Cities: Skylines trafi na sprzęt Microsoftu.

Cities: Skylines zadebiutowało 10 marca 2015 roku na komputerach osobistych. Tytuł od początku był chwalony przez dziennikarzy z całego świata i zgarnął oceny na poziomie 85%. Dotychczas nie pojawiały się jakiekolwiek informacje dotyczące przeniesienia pozycji na konsole.

Cities: Skylines w Encyklopedii PPE.pl

Jak się jednak okazało, Cities: Skylines zmierza na Xboksa One! A co ciekawe, premiera odbędzie się już wkrótce, ponieważ deweloperzy celują we wiosnę. Gracze mogą oczekiwać pozycji do 22 czerwca. 

Studio jednocześnie zapowiedziało, że tytuł zadebiutuje na sprzęcie Microsoftu w rozbudowanym wydaniu – otrzymamy wszystkie elementy z podstawki oraz dodatek „After Dark”, który pozwala budowniczym kreować dodatkowe atrakcje dla społeczności po zmroku.

W tytule będziemy oczywiście budować miasta, dogadzać swoim obywatelom, dbać o ich samopoczucie, czy też zarabiać gotówkę. Cities: Skylines było często chwalone za realistyczne podejście do symulacji oraz piękną oprawę – możemy mieć pewność, że tych obu elementów nie zabraknie w nowym wydaniu.

Wkrótce powinniśmy spojrzeć na pierwsze fragmenty rozgrywki oraz oczywiście poznamy datę wydania.

Materiał: Cities: Skylines - Xbox One Reveal Trailer 

Tagi: Cities: Skylines Colossal Order Paradox Interactive xbox one