Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.02.2017 16:41
Project Sonic 2017 i Sonic Mania. Szykuje się spore ogłoszenie dla fanów Sonica
553V

Project Sonic 2017 i Sonic Mania. Szykuje się spore ogłoszenie dla fanów Sonica

SEGA w ostatnich latach zaniedbała fanów Niebieskiego Jeża, ale już wkrótce mamy otrzymać przynajmniej dwie produkcje, które zaspokoją oczekiwania graczy. Firma zapowiedziała wydarzenie, na którym zobaczymy przynajmniej datę premiery obu produkcji.

SEGA nie ukrywa, że zaniedbała uniwersum Sonica. Japończycy nie zamierzają płakać nad rozlanym mlekiem, a przygotowują dwa tytuły, które powinny trafić w serca graczy sympatyzujących z niebieskim bohaterem.

Project Sonic 2017 w Encyklopedii PPE.pl

W dniach 10-19 marca odbędzie się SXSW 2017, na którym zostanie zorganizowany specjalny panel poświęcony właśnie tej serii. Impreza została zaplanowana na 16 marca, a na show wystąpią Aaron Webber (SEGA), Mike Pollock (SEGA), Takashi Iizuka (SEGA) oraz Roger Craig Smith (aktor głosowy).

Nie jest raczej sekretem, że gracze mogą oczekiwać konkretnych informacji i fragmentów rozgrywki z Project Sonic 2017 i Sonic Mania. Obie pozycje mają zadebiutować na rynku w przeciągu następnych 10 miesięcy, więc korporacja musi ruszyć machinę marketingową.

Warto tutaj na pewno przypomnieć, że SEGA zamierza zadowolić sympatyków współczesnych (Project Sonic 2017) i staroszkolnych (Sonic Mania) platformówek.  

Materiał: Project Sonic 2017 Debut Trailer

Tagi: