Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.02.2017 13:33
GTR 3. Zapowiedziano symulator dla fanów pięknych samochodów
882V

GTR 3. Zapowiedziano symulator dla fanów pięknych samochodów

Na aktualnej generacji trudno narzekać na szybkie samochody, ale SimBin Studios postanowiło przypomnieć szerokiej publiczności o marce GTR. Deweloperzy przygotowują nową produkcję, która już wkrótce wyciśnie z naszych sprzętów pełną moc.

SimBin to znane studio tworzące bardzo wymagające symulatory wyścigów. Twórcy od 2005 roku tworzą produkcje z serii GTR, ale w ostatnich latach deweloperzy skupili się na RaceRoom Racing Experience. Dotychczas większość projektów doświadczonej formacji debiutowała na komputerach osobistych, ale najnowsza wiadomość ucieszy również posiadaczy PlayStation 4 i Xboksów One.

SteamHammerVR próbuje podbić Steam. Zawalczcie o Anglię i pokonajcie mordercze roboty

Deweloperzy zapowiedzieli nową produkcję – GTR 3 ma wymęczyć wszystkich fanów szybkiej jazdy, dla których najważniejsze są najdrobniejsze detale. Allan Speed – szef zespołu – podczas rozmowy podkreślił, że chociaż gra powstanie na szkielecie RaceRoom (czyli bardzo wymagającego symulatora), to jednak zaoferuje również rozgrywkę dla mniej doświadczonej publiczności. Studio zdaje sobie doskonale sprawę, że nie może zamknąć się na wąskie grono odbiorców.

RaceRoom to dla wielu najlepszy symulator dostępny na rynku, a autorzy zamierzają go jeszcze ulepszyć oferując nowe elementy. Tytuł powstanie na Unreal Engine 4, a twórcy zapewniają, że pod względem grafiki nikt nie będzie narzekał. W pierwszej wiadomości otrzymaliśmy zapewnienie, że projekt otrzyma zmienną porę dnia oraz dynamiczne warunki pogodowe.

Aktualnie SimBin Studios poszukuje nowych pracowników, a w przeciągu następnych miesięcy powstanie pierwszy prototyp. Gracze mogą przygotować kierownice na przyszły rok – produkcja trafi w 2018 roku na PlayStation 4, Xboksy One oraz oczywiście komputery osobiste.

Źródło: http://www.racedepartment.com/threads/gtr-3-by-simbin-coming-in-2018.131230/

Tagi: GTR 3 Simbin Studios zapowiedz