Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.01.2017 18:58
Apocalypse Now. Powstanie gra na podstawie Czasu Apokalipsy Francisa Forda Coppoli
2142V

Apocalypse Now. Powstanie gra na podstawie Czasu Apokalipsy Francisa Forda Coppoli

W 1979 roku na wielkim ekranie pojawił się film w reżyserii Francisa Forda Coppoli. Czas Apokalipsy został doceniony przez krytyków i zgarnął między innymi dwa Oscary, trzy Złote Globy, dwie nagrody BAFTA, Złotą Palmę i właśnie zapowiedziano przygotowanie produkcji na podstawie tej gry. Na dobry początek ruszyła akcja na Kickstarterze.

Apocalypse Now to wciągający, psychologiczny horror z elementami RPG, który właśnie został zapowiedziany na Kickstarterze. Francis Ford Coppola zebrał doświadczonych deweloperów i postanowił przenieść swoją opowieść do świata gier – w jego zespole znaleźli się między innymi Rob Auten (Gears of War, Battlefield), Lawrence Liberty (Fallout: New Vegas, The Witcher), Montgomery Markland (Wasteland 2, Torment: Tides of Numenera), czy też Josh Sawyer (Obsidian Entertainment).

Embers of Mirrim. Wciel się w mitycznych bohaterów i uratuj świat

Aktualnie nie otrzymaliśmy wielu informacji. Deweloperzy rozpoczęli akcję na Kickstarterze i potrzebują przynajmniej 900 tysięcy dolarów na przygotowanie Apocalypse Now. W produkcji otrzymamy możliwość podejmowanie trudnych wyborów, które niekoniecznie muszą odpowiadać historii z filmu, a jako gracz doświadczymy najróżniejszych okropności związanych z wojną w Wietnamie.

Apocalypse Now ma zadebiutować na rynku w 2020 roku. Szczegóły akcji znajdziecie tutaj, a do galerii dorzuciłem dwa pierwsze screeny. 

Materiał: Apocalypse Now zwiastun filmu

Źródło: Twitter.com

Tagi: apocalypse now Czas Apokalipsy zapowiedź