Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 25.01.2017 12:36
Alice: Madness Returns. Niedoceniana gra we wstecznej kompatybilności
748V

Alice: Madness Returns. Niedoceniana gra we wstecznej kompatybilności

Ostatnio do funkcji wstecznej kompatybilności na Xbox One dołączyły takie tytuły jak Battlefield 3 i Dragon Age: Origins. To nie koniec ciekawych ofert ze strony Microsoftu.

Major Nelson ujawnił właśnie, że 14 udostępnioną grą w styczniu, w ramach wstecznej kompatybilności jest bardzo udane i chyba trochę niedoceniane Alice: Madness Returns.

Alice: Madness Returns w Encyklopedii PPE.pl

Gra po raz pierwszy pojawiła się na rynku w 2012 roku, na PS3, X360 i PC, zgarniając dobre oceny w recenzjach. Niestety pochwały dziennikarzy niespecjalnie przekonywały graczy, bo sprzedaż gry pozostawiała ponoć trochę sporo do życzenia. Wg niektórych osób Alice: Madness Returns jest najbardziej niedocenianą produkcją z siódmej generacji konsolowego hardware'u. Tym bardziej warto dać szansę rzeczonej grze.

Jeśli posiadacie już wykupioną cyfrową wersję gry na X360, to Alice: Madness Returns po prostu pojawi się w waszej bibliotece tytułów na Xbox One.

Lista gier dostępnych we wstecznej kompatybilności ma już ponad 300 pozycji, co stanowi wspaniałą atrakcję w przypadku posiadania Xbox One. Po pełną listę tytułów odsyłam was na oficjalny blog Majora Nelsona.

Źródło: https://majornelson.com/blog/xbox-one-backward-compatibility/

Tagi: alice: madness returns Electronic Arts Spicy Horse wsteczna kompatybilność

Nie przegap