SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.01.2017 15:39
GTA 6. Brazylijczycy już grają
8159V

GTA 6. Brazylijczycy już grają

Grand Theft Auto V wciąż świętuje sukcesy. Gra jest rozchwytywana na całym świecie, ale Brazylijczycy nie muszą sięgać po tego „starocia”. Gracze w tym państwie Ameryki Południowej poznają już GTA 6

Grand Theft Auto to wielka marka studia Rockstar. Piąta część zadebiutowała na rynku w 2013 roku na PlayStation 3 i Xboksa 360, ale w późniejszym czasie deweloperzy zdecydowali się wrzucić opowieść również na komputery osobiste, PlayStation 4 i Xboksa One.

Grand Theft Auto V w Encyklopedii PPE.pl

Rockstar w spokoju przygotowuje teraz Red Dead Redemption 2 i pewnie dopiero za kilka lat usłyszymy oficjalnie o GTA 6, ale produkcja jest już dostępna w Brazylii. Nie jest to oczywiście produkt przygotowany przez znanych deweloperów, a pewna ciekawostka, która pojawiła się w Sieci.

GTA 6 to podobno GTA: San Andreas z kilkoma modyfikacjami, dzięki którym gra jest odrobinę większa i oferuje dodatkowe elementy. Co ciekawe, produkcja jest dostępna na PlayStation 2.

Mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości pojawią się w Sieci pierwsze fragmenty rozgrywki z tej perełki. Pewnie wielu graczy skusiłoby się na takiego „białego kruka”.

Źródło: http://www.vg247.com/2017/01/23/gta-6-has-hit-the-shelves-early-in-brazil-for-the-ps2/

Tagi: