Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.12.2016 17:32
Nowe akcesoria z uniwersów Star Wars, Gears of War, Marvel i DC Domics – Good Loot przedstawia świetne gadżety
1608V

Nowe akcesoria z uniwersów Star Wars, Gears of War, Marvel i DC Domics – Good Loot przedstawia świetne gadżety

Zbliża się teraz trudny okres dla naszych portfeli. Jeśli nie macie specjalnych planów na prezenty, to możecie zainteresować się najnowszymi, licencjonowanymi akcesoriami przygotowanymi przez Good Loot. Firma wrzuciła do swojego katalogu nowe gadżety z kilku znaczących uniwersów.  

Good Loot od sierpnia prezentuje graczom ciekawe produkty. Firma przygotowuje licencjonowane gadżety z najbardziej znanych marek elektronicznej rozgrywki, przykładowo z Fallout, Mafia III, Gears of War, Assassin’s Creed, Uncharted czy PlayStation, a nawet z kultowych światów fantasy oraz science-fiction jak Star Wars. Pokemon, czy też Warhammer.

Dzisiaj do katalogu sklepu trafiły nowe gadżety z między innymi nadchodzącego filmu Łotr 1. Gwiezdne Wojny – historie, czy też ze świetnie ocenianego Gears of War oraz komiksowych światów Marvela oraz DC Comics.

Ta oferta na pewno powinna zainteresować graczy, którzy lubią się wyróżniać w tłumie – wiele dostępnych produktów od Good Loot są dostępne wyłącznie w tym sklepie, ponieważ zostały zaprojektowane i stworzone w Polsce dla naszego rynku.

W galerii znajdziecie sporo zdjęć z najnowszej kolekcji. Przypominamy, że gadżety znajdziecie wyłącznie w sieciach Media Markt (w wybranych sklepach), Saturn (w wybranych sklepach), Carrefour (w wybranych sklepach), Media Expert, Konsole i Gry, Grymel a także w muve.pl. Zainteresowanych odsyłam również na stronę GoodLoot.pl, gdzie można znaleźć pełen katalog produktów oraz dokładne adresy sklepów.  

Mieliśmy okazję sprawdzić część nowego asortymentu i trzeba przyznać, że ubrania oferują naprawdę solidną jakość i są odpowiednio ometkowane. Dobre nadruki sprawiają wrażenie trwałych i nie powinny się ścierać nawet po wielu praniach. Rewelacyjnie prezentuje się czapeczka z Pikachu. Tutaj nieprawdę czuć, że jest to towar wysokiej klasy.

W asortymencie nie zabrakło też gadżetów jak breloczki, łańcuszki. Jest nawet robocik z Gwiezdnych Wojen, którym zmrozimy drinki. Zdjęcia poszczególnych towarów znajdziecie w galerii. 

Tagi: dc comics gears of war good loot marvel star wars ubrania