Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.01.2017 19:22
The Legend of Zelda: Breath of the Wild. Nowy gameplay przekonuje do Nintendo Switch
1623V

The Legend of Zelda: Breath of the Wild. Nowy gameplay przekonuje do Nintendo Switch

The Legend of Zelda: Breath of the Wild jest jedyną ozdobą premierowej listy produkcji Nintendo Switch. Nintendo nie zawiodło i dostarczy graczom fantastyczną opowieść, która na kolejnym materiale wygląda świetnie. 

The Legend of Zelda: Breath of the Wild zadebiutuje na Nintendo Switch i Nintendo Wii U jednocześnie 3 marca. Jest to prawdziwa perełka premierowych tytułów Nintendo Switch. Produkcja będzie zajmować 13,4GB (wersja cyfrowa) na Switcha i 13GB na Wii U.

The Legend of Zelda: Breath of the Wild w Encyklopedii PPE.pl

Poniżej możecie zapoznać się z kolejnym materiałem z rozgrywki. Szczęśliwcy mogą już dzisiaj sprawdzić Nintendo Switch i The Legend of Zelda: Breath of the Wild. Gra ponownie zachwyca rozmachem – odnoszę wrażenie, że każdy posiadacz nowej platformy Nintendo musi mieć w swojej kolekcji ten tytuł. Zwróćcie uwagę na świetnie prezentującą się akcję, gdy Link strzela do przeciwników – wygląda to pięknie!  

Pytanie pozostaje jedno – czy jeśli posiadacie w domu Nintendo Wii U, to czy warto inwestować w przesiadkę na Nintendo Switch? Wszystko zależy oczywiście od Waszego portfela, ale możecie mieć pewność, że nawet na „poprzedniej generacji” będziecie bawić się świetnie.

Materiał: The Legend of Zelda: Breath of the Wild gameplay

Tagi: gameplay Nintendo Nintendo Switch The Legend of Zelda: Breath of the Wild wii u